TJT5003R3J
TJT5003R3J TE Connectivity / Holsworthy
tyco_electronics_tyel_s_a0005463076_1-1744129.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Wirewound Resistors - Chassis Mount TJT 500W 3R3 5%
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 3.3 OHM 5% 500W, Power (Watts): 500W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Wire Leads, Packaging: Bulk, Package / Case: Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±260ppm/°C, Size / Dimension: 12.99" L x 3.15" W (330.00mm x 80.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 250°C, Mounting Feature: Screw Holes, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Resistance: 3.3 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TJT5003R3J TJT5003R3J Виробник : TE Connectivity Passive Product TJT_Series.pdf Description: RES CHAS MNT 3.3 OHM 5% 500W
Power (Watts): 500W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Wire Leads
Packaging: Bulk
Package / Case: Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±260ppm/°C
Size / Dimension: 12.99" L x 3.15" W (330.00mm x 80.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 250°C
Mounting Feature: Screw Holes
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 3.3 Ohms