TLM2HER082JTE
TLM2HER082JTE TE CONNECTIVITY
1935014.pdf
Виробник: TE CONNECTIVITY
Description: TE CONNECTIVITY - TLM2HER082JTE - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.082 ohm, TLM, 2010 [Metrisch 5025], 750 mW, ± 5%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.55
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2010 [Metrisch 5025]
Widerstandstechnologie: Metallfolienwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 750
Widerstand: 0.082
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
Produktlänge: 5
euEccn: NLR
Produktpalette: TLM
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 55
Produktbreite: 2.5
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - TLM2HER082JTE - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.082 ohm, TLM, 2010 [Metrisch 5025], 750 mW, ± 5%, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.55, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2010 [Metrisch 5025], Widerstandstechnologie: Metallfolienwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 750, Widerstand: 0.082, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: 5, euEccn: NLR, Produktpalette: TLM, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 55, Produktbreite: 2.5, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Інші пропозиції TLM2HER082JTE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLM2HER082JTE TLM2HER082JTE Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269-1&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 0.082 OHM 5% 3/4W 2010
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±5%
Features: Current Sense
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 82 mOhms
товару немає в наявності
TLM2HER082JTE TLM2HER082JTE Виробник : TE Connectivity / Holsworthy NG_DS_1773269_1_A-847534.pdf Current Sense Resistors - SMD 2010 0.75W R082 5% 100PPM 4K RL