TLM3AER033JTE
TLM3AER033JTE TE CONNECTIVITY
Виробник: TE CONNECTIVITY
Description: TE CONNECTIVITY - TLM3AER033JTE - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.033 ohm, TLM, 2512 [Metrisch 6432], 1 W, ± 5%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.55mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432]
Widerstandstechnologie: Metallfolienwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 1W
Widerstand: 0.033ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
Produktlänge: 6.3mm
euEccn: NLR
Produktpalette: TLM
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 55°C
Produktbreite: 3.15mm
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - TLM3AER033JTE - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.033 ohm, TLM, 2512 [Metrisch 6432], 1 W, ± 5%, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.55mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [Metrisch 6432], Widerstandstechnologie: Metallfolienwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 1W, Widerstand: 0.033ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: 6.3mm, euEccn: NLR, Produktpalette: TLM, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 55°C, Produktbreite: 3.15mm, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Інші пропозиції TLM3AER033JTE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLM3AER033JTE TLM3AER033JTE Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773269-1&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=1-2176774-3 Description: RES 0.033 OHM 5% 1W 2512
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Current Sense
Package / Case: 2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Resistance: 33 mOhms
товару немає в наявності
TLM3AER033JTE TLM3AER033JTE Виробник : TE Connectivity / Holsworthy NG_DS_1773269_1_A-847534.pdf Current Sense Resistors - SMD 2512 1.0W R033 5% 100PPM 4K RL