Продукція > TE CONNECTIVITY > TLR2B10DR008FTDG
TLR2B10DR008FTDG
TLR2B10DR008FTDG TE Connectivity
eng_ds_1773449-3_j.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Metal Strip 1206 0.008 Ohm 1% 1W ±50ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 1969 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 432
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - TLR2B10DR008FTDG - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 8000 µohm, TLR Series, 1206 [Metrisch 3216], 1 W, ± 1%, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.6mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216], Widerstandstechnologie: Metallband, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 1W, isCanonical: N, Widerstand: 8000µohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: TLR Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 170°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLR2B10DR008FTDG TLR2B10DR008FTDG Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773449-3_j.pdf Res Metal Strip 1206 0.008 Ohm 1% 1W ±50ppm/°C Pad SMD T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
TLR2B10DR008FTDG TLR2B10DR008FTDG Виробник : CGS - TE CONNECTIVITY 3432301.pdf Description: CGS - TE CONNECTIVITY - TLR2B10DR008FTDG - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 8000 µohm, TLR Series, 1206 [Metrisch 3216], 1 W, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.6mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216]
Widerstandstechnologie: Metallband
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 1W
isCanonical: N
Widerstand: 8000µohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: TLR Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 170°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 100
TLR2B10DR008FTDG TLR2B10DR008FTDG Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773449_3_J-1140363.pdf Current Sense Resistors - SMD TLR 1206 1.0W R008 1% 50PPM 2K RL
Мінімальне замовлення: 7
TLR2B10DR008FTDG TLR2B10DR008FTDG Виробник : TE Connectivity Passive Product product-2176117-9.datasheet.pdf Description: RES 0.008 OHM 1% 1W 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Resistance: 8 mOhms
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 8 mOhms