TLR2B10WR022FTDG TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: RES SMD 0.022 OHM 1% 1W 1206
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Current Sense Resistors - SMD TLR 1206 1.0W R022 1% 75PPM 2K RL.
Інші пропозиції TLR2B10WR022FTDG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLR2B10WR022FTDG TLR2B10WR022FTDG Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773449-3_j.pdf Res Metal Strip 1206 0.022 Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
TLR2B10WR022FTDG Виробник : TE Connectivity / Holsworthy NG_DS_1773449-3_F-1140363.pdf Current Sense Resistors - SMD TLR 1206 1.0W R022 1% 75PPM 2K RL