Продукція > TE CONNECTIVITY > TLR2B10WR030FTDG
TLR2B10WR030FTDG
TLR2B10WR030FTDG TE Connectivity
pgurl_pgurl_product-1-2176165-1.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res 1206 0.03 Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Pad SMD T/R
Написати відгук
Current Sense Resistors - SMD TLR 1206 1.0W R030 1% 75PPM 2K RL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLR2B10WR030FTDG TLR2B10WR030FTDG Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773449-3&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 0.03 OHM 1% 1W 1206
товару немає в наявності
TLR2B10WR030FTDG Виробник : TE Connectivity / Holsworthy NG_DS_1773449-3_F-1140363.pdf Current Sense Resistors - SMD TLR 1206 1.0W R030 1% 75PPM 2K RL