TLR3A10DR013FTDG
TLR3A10DR013FTDG TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773449-3&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 0.013 OHM 1% 1W 2512
на замовлення 873 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Current Sense Resistors - SMD TLR 2512 1.0W R013 1% 50PPM 2K RL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLR3A10DR013FTDG TLR3A10DR013FTDG Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773449-3&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 0.013 OHM 1% 1W 2512
товару немає в наявності
TLR3A10DR013FTDG TLR3A10DR013FTDG Виробник : TE Connectivity NG_DS_1773449-3_F-1108074.pdf Current Sense Resistors - SMD TLR 2512 1.0W R013 1% 50PPM 2K RL