TLR3A20DR0005FTDG
TLR3A20DR0005FTDG TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773449-3&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 500 UOHM 1% 2W 2512
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Package / Case: 2512 (6332 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Resistance: 0.5 mOhms
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 500 UOHM 1% 2W 2512, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Package / Case: 2512 (6332 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Resistance: 0.5 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLR3A20DR0005FTDG TLR3A20DR0005FTDG Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773449-3&DocType=DS&DocLang=English Description: RES SMD 500 UOHM 1% 2W 2512
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Resistance: 0.5 mOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
TLR3A20DR0005FTDG TLR3A20DR0005FTDG Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773449_3_J2.pdf Current Sense Resistors - SMD 2.0W R000550PPMRL