TLR3A20DR009FTDG TE Connectivity AMP Connectors
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1879378&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: RES SMD 0.009 OHM 1% 2W 2512
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Current Sense Resistors - SMD TLR 2512 2.0W R009 1% 50PPM 2K RL.
Інші пропозиції TLR3A20DR009FTDG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLR3A20DR009FTDG TLR3A20DR009FTDG Виробник : TE Connectivity NG_DS_1773449-3_F-1108074.pdf Current Sense Resistors - SMD TLR 2512 2.0W R009 1% 50PPM 2K RL