TLR3A20ER004FTDG TE Connectivity AMP Connectors
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1879378&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: RES SMD 0.004 OHM 1% 2W 2512
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Current Sense Resistors - SMD TLR 2512 2.0W R004 1% 100PPM 2K RL.
Інші пропозиції TLR3A20ER004FTDG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLR3A20ER004FTDG TLR3A20ER004FTDG Виробник : TE Connectivity NG_DS_1773449-3_F-1108074.pdf Current Sense Resistors - SMD TLR 2512 2.0W R004 1% 100PPM 2K RL