TLR3A20WR10FTDG TE Connectivity AMP Connectors
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: RES SMD 0.1 OHM 1% 2W 2512
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Current Sense Resistors - SMD TLR 2512 2.0W R10 1% 75PPM 2K RL.
Інші пропозиції TLR3A20WR10FTDG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLR3A20WR10FTDG Виробник : TE Connectivity / Holsworthy NG_DS_1773449-3_F-1140363.pdf Current Sense Resistors - SMD TLR 2512 2.0W R10 1% 75PPM 2K RL