TP4A-ETD49/25/17
TP4A-ETD49/25/17 TDG
tp4a-etd49_25_17.pdf
Код товару: 85743
3 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: TDG
Група: Сердечник
Серія: ETD
Тип: ШК-подібний
Типорозмір: ETD49/25/17
Опис: Сердечник ETD49/25/16 Ui = 2400 AL = 4680nH
Матеріал: P4A
Проникність, µi: 2400 µi
у наявності 25 шт:
25 шт - склад
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TP4A-ETD49/25/17 Осердя ETD49/25/16 Ui=2400 AL=4680nH
товару немає в наявності
З цим товаром купують
1nF 15kV Z5U M(+/-20%) D<=10,8mm (KE4C102M-L018BD15-Hitano)
Код товару: 2529
1 Додати до обраних Обраний товар
HI_Voltage_070726.pdf
Виробник: Hitano
Керамічні конденсатори вивідні > Високовольтні керамічні конденсатори
Ємність: 1 nF
Номін.напруга: 15k V
ТКЕ: Z5U
Точність: ±20% M
Габарити: D<=10,8 mm
Part Number: KE4C102M-L018B
у наявності: 646 шт
525 шт - склад
29 шт - РАДІОМАГ-Київ
41 шт - РАДІОМАГ-Львів
30 шт - РАДІОМАГ-Харків
21 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
3,3nF 6kV Z5V Z(-20/+80%) D<=10,8mm (KF3I332Z-L016BD11-Hitano)
Додати до обраних Обраний товар
HI_Voltage_070726.pdf
Виробник: Hitano
Ємність: 3,3 nF
Номін.напруга: 6k V
ТКЕ: Z5V
Точність: -20/+80% Z
Габарити: D<=10,8 mm
Part Number: KF3I332Z-L016B
22 шт - РАДІОМАГ-Київ
47 шт - РАДІОМАГ-Львів
42 шт - РАДІОМАГ-Харків
153 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 3
IRFZ44VPBF
4 Додати до обраних Обраний товар
IRSDS11299-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
IRFZ44VPBF
Виробник: IR
Транзистори > Польові N-канальні
Корпус: TO-220
Uds,V: 60 V
Idd,A: 55 A
Rds(on), Ohm: 0,0165 Ohm
Ciss, pF/Qg, nC: 1812/67
Монтаж: THT
у наявності: 83 шт
4 шт - склад
17 шт - РАДІОМАГ-Київ
16 шт - РАДІОМАГ-Львів
46 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Ізоляційна стрічка трансформаторна TEA-5K5-20.0mm
2 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: CHN
Ізоляційні матеріали
Група: Стрічки ізоляційні
Опис: Стрічка ізол. поліест. жовта (трансформаторна ізоляція), акрил. клей, 130 ° С, 5,5кВ, RoHs. Товщина шару плівки з поліестеру 0,025мм.Товщина стрічки з клеєвим шаром 0,06мм
Розмір: Ш = 20мм, Д = 66м
Матеріал: Поліестер
Колір: жовтий
15 шт - склад
2 шт - РАДІОМАГ-Львів
1 шт - РАДІОМАГ-Харків
2CL73
2cl72-2cl73.pdf
2CL73
Виробник: SiPower
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діоди супершвидкі
Корпус: DO-41
Vrr, V: 12000 V
Iav, A: 0,05 A