Продукція > EATON > TR1-2410FA500-R
TR1-2410FA500-R
TR1-2410FA500-R Eaton
current-fast-acting-smt-brick-fuse-data-sheet-elx1196-en.pdf
Виробник: Eaton
Fuse Chip Fast Acting 0.5A 125V SMD Solder Pad 2410 6.5 X 2.6 X 2.6mm T/R
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 331
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EATON BUSSMANN - TR1-2410FA500-R - Sicherung zur Oberflächenmontage, 500 mA, Flink, 125 VAC, 125 VDC, 2410 [Metrisch 6125], tariffCode: 85361010, Schaltvermögen DC-Strom: 50A, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: 125VAC, Nennspannung, V DC: 125VDC, Auslöseverhalten: Flink, Bauform - Sicherung: 2410 [Metrisch 6125], Schaltvermögen AC-Strom: 50A, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 500mA, Produktpalette: 2410FA Series, productTraceability: No, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TR1-2410FA500-R TR1-2410FA500-R Виробник : EATON BUSSMANN 3764117.pdf Description: EATON BUSSMANN - TR1-2410FA500-R - Sicherung zur Oberflächenmontage, 500 mA, Flink, 125 VAC, 125 VDC, 2410 [Metrisch 6125]
tariffCode: 85361010
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 125VAC
Nennspannung, V DC: 125VDC
Auslöseverhalten: Flink
Bauform - Sicherung: 2410 [Metrisch 6125]
Schaltvermögen AC-Strom: 50A
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 500mA
Produktpalette: 2410FA Series
productTraceability: No
SVHC: To Be Advised
на замовлення 826 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85361010
Schaltvermögen DC-Strom: 50A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 125VAC
Nennspannung, V DC: 125VDC
Auslöseverhalten: Flink
Schaltvermögen AC-Strom: 50A
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 500mA
Produktpalette: 2410FA Series
productTraceability: No
SVHC: To Be Advised
на замовлення 826 шт:
Мінімальне замовлення: 16
TR1-2410FA500-R TR1-2410FA500-R Виробник : Bussmann / Eaton Cartridge Fuses 2410 SMD fast-acting fuse, 500mA
Мінімальне замовлення: 6
TR1-2410FA500-R TR1-2410FA500-R Виробник : Eaton current-fast-acting-smt-brick-fuse-data-sheet-elx1196-en.pdf Fuse Chip Fast Acting 0.5A 125V SMD Solder Pad 2410 6.5 X 2.6 X 2.6mm T/R