TR2/6125FF375-R
TR2/6125FF375-R Eaton Bussmann
Bus_Elx_DS_4326_6125FF_Series.pdf
Виробник: Eaton Bussmann
Description: FUSE BRD MNT 375MA 125VAC 72VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Surface Mount Fuses 6125 375mA FA TR 5000 REEL -R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TR2-6125FF375-R Виробник : Bussmann / Eaton Bus_Elx_DS_4326_6125FF_Series-335878.pdf Surface Mount Fuses 6125 375mA FA TR 5000 REEL -R