TRA24/49003 Laird Technologies IAS
ANT-DS-TRA-B-24-49003P-1114.pdf
Виробник: Laird Technologies IAS
Description: RF ANT 2.4GHZ/4.9GHZ DOME NMO
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 2.4GHZ/4.9GHZ DOME NMO, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.85GHz, Applications: WLAN, Gain: 0.7dBi, 0.6dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 2, VSWR: 2, 3, Antenna Type: Dome, Height (Max): 2.299" (58.40mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, 4.9GHz, RF Family/Standard: WiFi, Power - Max: 100 W.
Інші пропозиції TRA24/49003
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.85GHz
Applications: WLAN
Gain: 0.7dBi, 0.6dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 2
VSWR: 2, 3
Antenna Type: Dome
Height (Max): 2.299" (58.40mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz, 4.9GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 100 W
товару немає в наявності
TRA24/49003 TRA24/49003 Виробник : TE Connectivity / Laird External Antennas ANT_DS_TRA24_4900_SERIES_0619-3046146.pdf Antennas OMNI,Ph,NMO,2.4+4.9 GHz