TRA4500N
TRA4500N TE Connectivity
Vehicular_Antenna_Catalog.pdf
Виробник: TE Connectivity
Antennas OMNI,Ph,NMO,450-470M Hz
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 460MHZ DOME NMO BASE MT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz, Gain: 3dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Height (Max): 3.400" (86.36mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 460MHz, Power - Max: 150 W.
Інші пропозиції TRA4500N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRA4500N TRA4500N Виробник : TE Connectivity Laird Vehicular_Antenna_Catalog.pdf Description: RF ANT 460MHZ DOME NMO BASE MT
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz
Antenna Type: Dome
Height (Max): 3.400" (86.36mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 460MHz
Power - Max: 150 W