TRA821/18503P
TRA821/18503P TE Connectivity
Vehicular_Antenna_Catalog.pdf
Виробник: TE Connectivity
Antennas OMNI,DB,PH,821/1850
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 858MHZ/1.9GHZ DOME N FEM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 821MHz ~ 896MHz, 1.85GHz ~ 1.99GHz, Applications: PCS, Gain: 3dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Dome, Height (Max): 2.300" (58.42mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 858MHz, 1.9GHz, Part Status: Active, Power - Max: 100 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 821MHz ~ 896MHz, 1.85GHz ~ 1.99GHz
Applications: PCS
Gain: 3dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Dome
Height (Max): 2.300" (58.42mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 858MHz, 1.9GHz
Part Status: Active
Power - Max: 100 W
на замовлення 206 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Applications: PCS
Gain: 3dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Dome
Height (Max): 2.300" (58.42mm)
Power - Max: 100 W