TRA9020S3PWN-001 TE Connectivity / Laird External Antennas
Виробник: TE Connectivity / Laird External Antennas
Antennas OMNI,SB,Ph,902-928 M Hz
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT PHANTOM PMT 902-928MHZ, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 915MHz, Gain: 3dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Height (Max): 2.700" (68.58mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz, Power - Max: 150 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRA9020S3PWN-001 Виробник : TE Connectivity TRA9020S3PWN-001
на замовлення 193 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
TRA9020S3PWN-001 Виробник : TE Connectivity Laird Description: ANT PHANTOM PMT 902-928MHZ
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 915MHz
Antenna Type: Dome
Height (Max): 2.700" (68.58mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
Power - Max: 150 W