TRA9023NP
TRA9023NP TE Connectivity / Laird External Antennas
Виробник: TE Connectivity / Laird External Antennas
Antennas OMNI,SB,Ph,902-928MH Z
на замовлення 115 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RF ANT 915MHZ DOME NMO CONN MT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Applications: Bluetooth, GSM, WLAN, Gain: 3dB, Termination: NMO, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Dome, Height (Max): 2.750" (69.85mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 915MHz, RF Family/Standard: Bluetooth, Cellular, WiFi, Part Status: Active, Power - Max: 100 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRA9023NP TRA9023NP Виробник : TE Connectivity DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ANT-DS-TRA9023NP&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=TRA9023NP Description: RF ANT 915MHZ DOME NMO CONN MT
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Applications: Bluetooth, GSM, WLAN
Gain: 3dB
Termination: NMO
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Dome
Height (Max): 2.750" (69.85mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 915MHz
RF Family/Standard: Bluetooth, Cellular, WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 100 W
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
TRA9023-NP Виробник : Laird Technologies IAS Vehicular_Antenna_Catalog.pdf Description: RF ANT 915MHZ DOME N FEM PAN MT