TRA9023NP TE Connectivity / Laird External Antennas
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 915MHZ DOME NMO CONN MT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Applications: Bluetooth, GSM, WLAN, Gain: 3dB, Termination: NMO, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Dome, Height (Max): 2.750" (69.85mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 915MHz, RF Family/Standard: Bluetooth, Cellular, WiFi, Part Status: Active, Power - Max: 100 W.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TRA9023NP | Виробник : TE Connectivity |
на замовлення 52 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| TRA9023-NP | Виробник : Laird Technologies IAS |
Description: RF ANT 915MHZ DOME N FEM PAN MT |