TRA9023P
TRA9023P TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Description: RF ANT 915MHZ DOME N FEM PAN MT
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Applications: GSM
Gain: 3dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
Antenna Type: Dome
Height (Max): 2.700" (68.58mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 915MHz
RF Family/Standard: Cellular
Part Status: Active
Power - Max: 150 W
на замовлення 424 шт:
Написати відгук
Description: RF ANT 915MHZ DOME N FEM PAN MT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Applications: GSM, Gain: 3dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Height (Max): 2.700" (68.58mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 915MHz, RF Family/Standard: Cellular, Part Status: Active, Power - Max: 150 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRA9023P TRA9023P Виробник : TE CONNECTIVITY DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ANT-DS-TRA9023_0421_0-TE&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=TRA9023P Description: TE CONNECTIVITY - TRA9023P - ANTENNE 902MHZ-928 MHZ, 3DB, 150W, WEISS
tariffCode: 85177900
Fernsteuerung: Empfänger & Sender
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Anzahl der Kanäle: 1 Kanal
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Reichweite: -
usEccn: 5A991.g
Frequenz: 928MHz