TRAB24-49003
TRAB24-49003 TE Connectivity Laird
ANT-DS-TRA-B-24-49003P-1114.pdf
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ/4.9GHZ DOME NMO
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.85GHz
Applications: WLAN
Gain: 0.7dBi, 0.6dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 2
VSWR: 2, 3
Antenna Type: Dome
Height (Max): 2.299" (58.40mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz, 4.9GHz
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 100 W
на замовлення 86 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LAIRD EXTERNAL ANTENNAS - TRAB24/49003 - Kuppelantenne, 4.9-5.85GHz, 2VSWR, 0.7dBi Verstärkung, horizontale/vertikale Polarisation, TAD/NMO, tariffCode: 85291095, rohsCompliant: YES, Stehwellenverhältnis (VSWR): 2, Antenne: Kuppelantenne, Verstärkung: 0.7dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: 5A991.g, Frequenz, min.: 4.9GHz, Antennenmontage: TAD / NMO, euEccn: NLR, Produktpalette: Phantom, Eingangsleistung: 100W, productTraceability: No, Antennenpolarisation: Horizontal / Vertikal, Frequenz, max.: 5.85GHz, SVHC: No SVHC (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRAB24/49003 TRAB24/49003 Виробник : TE Connectivity / Laird External Antennas ANT_DS_TRA24_4900_SERIES_0619-3046146.pdf Antennas OMNI,Ph,NMO,2.4+4.9 GHz
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Applications: WLAN
Gain: 0.7dBi, 0.6dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 2
VSWR: 2, 3
Antenna Type: Dome
Height (Max): 2.299" (58.40mm)
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 100 W
на замовлення 89 шт:
TRAB24/49003 TRAB24/49003 Виробник : TE Connectivity ANT-DS-TRA24-4900 SERIES 0619.pdf Antennas OMNI,Ph,NMO,2.4+4.9 GHz
на замовлення 11 шт:
tariffCode: 85291095
rohsCompliant: YES
Stehwellenverhältnis (VSWR): 2
Antenne: Kuppelantenne
Verstärkung: 0.7dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: 5A991.g
Frequenz, min.: 4.9GHz
Antennenmontage: TAD / NMO
euEccn: NLR
Produktpalette: Phantom
Eingangsleistung: 100W
productTraceability: No
Antennenpolarisation: Horizontal / Vertikal
Frequenz, max.: 5.85GHz