TRAB806/17103P TE Connectivity Laird
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 850MHZ/900MHZ DOME N FEM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 806MHz ~ 960MHz, 1.575GHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz
Applications: AMPS, DCS, GPS, GSM, PCS, UMTS
Gain: 5.9dBi, 5.8dBi, 5.1dBi, 4.2dBi, 4.2dBi, 4.4dBi, 3dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 7
VSWR: 2, 2.5
Antenna Type: Dome
Height (Max): 2.300" (58.42mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 850MHz, 900MHz, 1.575GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.4GHz
RF Family/Standard: Cellular, General ISM
Part Status: Active
Power - Max: 100 W
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 850MHZ/900MHZ DOME N FEM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 806MHz ~ 960MHz, 1.575GHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, Applications: AMPS, DCS, GPS, GSM, PCS, UMTS, Gain: 5.9dBi, 5.8dBi, 5.1dBi, 4.2dBi, 4.2dBi, 4.4dBi, 3dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 7, VSWR: 2, 2.5, Antenna Type: Dome, Height (Max): 2.300" (58.42mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 850MHz, 900MHz, 1.575GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.4GHz, RF Family/Standard: Cellular, General ISM, Part Status: Active, Power - Max: 100 W.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TRAB806/17103P | Виробник : TE Connectivity |
Antennas OMNI,DB,Ph,806-1710 |
на замовлення 58 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
TRAB806/17103P | Виробник : TE Connectivity / Laird External Antennas |
Antennas OMNI,DB,Ph,806-1710 |
на замовлення 185 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |