TRABT14208UM TE Connectivity Laird
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: ANT PHANTOM VHF 142-160 2.3" BK
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 142MHz ~ 160MHz
Antenna Type: Dome
Height (Max): 2.375" (60.33mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 151MHz
Power - Max: 60 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT PHANTOM VHF 142-160 2.3" BK, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 142MHz ~ 160MHz, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Height (Max): 2.375" (60.33mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 151MHz, Power - Max: 60 W.