TSK-508127-5-9
TSK-508127-5-9 TE Connectivity
eng_ds_ttds-073_7.pdf
Виробник: TE Connectivity
Labels Thermal Transfer Printable Label Polyimide Gloss White 50.8x12.7mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCTS, Packaging: 5000 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Polyimide, Label Type: Die Cut, Label Size: 2.00" x 0.50" (50.8mm x 12.7mm).
Інші пропозиції TSK-508127-5-9
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: 5000 per Roll
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Polyimide
Label Type: Die Cut
Label Size: 2.00" x 0.50" (50.8mm x 12.7mm)