Продукція > AVX CORPORATION > UQCFVA221JAT2A\500
UQCFVA221JAT2A\500
UQCFVA221JAT2A\500 AVX Corporation
UQ-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 220PF 250V 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 220pF C0G 0805 5% Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCFVA221JAT2A\500 UQCFVA221JAT2A\500 Виробник : AVX Corporation UQ-Series.pdf Description: CAP CER 220PF 250V 0805
товару немає в наявності
UQCFVA221JAT2A500 UQCFVA221JAT2A500 Виробник : AVX UQ-Series-1019108.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 220pF C0G 0805 5% Tol