Продукція > KYOCERA AVX > UQCSVA180JAT2A\500
UQCSVA180JAT2A\500
UQCSVA180JAT2A\500 KYOCERA AVX
UQCx_Series_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 18PF 250V 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 18pF C0G 0603 5% Tol.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
UQCSVA180JAT2A\500 UQCSVA180JAT2A\500 Виробник : KYOCERA AVX UQCx_Series_DS.pdf Description: CAP CER 18PF 250V 0603
товару немає в наявності
UQCSVA180JAT2A/500 UQCSVA180JAT2A/500 Виробник : KYOCERA AVX KYOCERA_AVX_UQ_Series_1019108-3165163.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250V 18pF C0G 0603 5% Tol