UTRA4061S2NB-001 TE Connectivity Laird
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 423MHZ DOME NMO BASE MT
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 406MHz ~ 440MHz
Gain: 2.9dBi
Termination: NMO
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 1
VSWR: 2.5
Antenna Type: Dome
Height (Max): 3.409" (86.60mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 423MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 423MHZ DOME NMO BASE MT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 406MHz ~ 440MHz, Gain: 2.9dBi, Termination: NMO, Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 1, VSWR: 2.5, Antenna Type: Dome, Height (Max): 3.409" (86.60mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 423MHz.