UTRA4301S3NW-001
UTRA4301S3NW-001 TE Connectivity / Laird External Antennas
Виробник: TE Connectivity / Laird External Antennas
Antennas UHF PHANTOM,NMO,W
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 460MHZ DOME NMO BASE MT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 430MHz ~ 490MHz, Gain: 3.6dBi, Termination: NMO, Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 1, VSWR: 2.5, Antenna Type: Dome, Height (Max): 3.409" (86.60mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 460MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 20 шт:
Кількість Ціна
UTRA4301S3NW-001 Виробник : TE Connectivity Laird DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=UTRA4301S3NMO&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=UTRA4301S3NW-001 Description: RF ANT 460MHZ DOME NMO BASE MT
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 430MHz ~ 490MHz
Gain: 3.6dBi
Termination: NMO
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 1
VSWR: 2.5
Antenna Type: Dome
Height (Max): 3.409" (86.60mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 460MHz