Продукція > TE CONNECTIVITY > VERSAFLEX-10-0-SP
VERSAFLEX-10-0-SP TE Connectivity
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=VERSAFLEX&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity
Expandable, Braided, Polyester Sleeving For Cable
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 58
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EXPAND SLEEVE 0.394"X1969' BLK, Packaging: Spool, Features: Chemical Resistant, Fungus Resistant, Solvent Resistant, Color: Black, Material: Polyester (PES), Length: 1969' (600.00m), Type: Sleeve, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C, Type Attributes: Expandable, Abrasion Protection: Abrasion and Cut Resistant, Diameter - Inside, Non-Expanded: 0.394" (10.00mm), Diameter - Inside, Expanded: 0.591" (15.00mm).
Інші пропозиції VERSAFLEX-10-0-SP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VERSAFLEX-10-0-SP VERSAFLEX-10-0-SP Виробник : TE Connectivity Raychem Cable Protection DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=VERSAFLEX&DocType=DS&DocLang=English Description: EXPAND SLEEVE 0.394"X1969' BLK
Packaging: Spool
Features: Chemical Resistant, Fungus Resistant, Solvent Resistant
Color: Black
Material: Polyester (PES)
Length: 1969' (600.00m)
Type: Sleeve
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C
Type Attributes: Expandable
Abrasion Protection: Abrasion and Cut Resistant
Diameter - Inside, Non-Expanded: 0.394" (10.00mm)
Diameter - Inside, Expanded: 0.591" (15.00mm)