Продукція > TE CONNECTIVITY > VERSAFLEX-50-0-SP
VERSAFLEX-50-0-SP
VERSAFLEX-50-0-SP TE Connectivity
eng_ds_versaflex_1.pdf
Виробник: TE Connectivity
Expandable, Braided, Polyester Sleeving
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EXPAND SLEEVE 1.969" X 492' BLK, Features: Chemical Resistant, Fungus Resistant, Solvent Resistant, Packaging: Spool, Color: Black, Material: Polyester (PES), Length: 492' (150.00m), Type: Sleeve, Operating Temperature: -50°C ~ 150°C, Type Attributes: Expandable, Abrasion Protection: Abrasion and Cut Resistant, Part Status: Active, Diameter - Inside, Non-Expanded: 1.969" (50.00mm), Diameter - Inside, Expanded: 2.362" (60.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VERSAFLEX-50-0-SP VERSAFLEX-50-0-SP Виробник : TE Connectivity Raychem Cable Protection DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=VERSAFLEX&DocType=DS&DocLang=English Description: EXPAND SLEEVE 1.969" X 492' BLK
Features: Chemical Resistant, Fungus Resistant, Solvent Resistant
Packaging: Spool
Color: Black
Material: Polyester (PES)
Length: 492' (150.00m)
Type: Sleeve
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C
Type Attributes: Expandable
Abrasion Protection: Abrasion and Cut Resistant
Part Status: Active
Diameter - Inside, Non-Expanded: 1.969" (50.00mm)
Diameter - Inside, Expanded: 2.362" (60.00mm)