VF7-11F12
VF7-11F12 TE Connectivity
eng_ds_v23134-x0000-a002_f.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 12VDC 240A SPST-NO(26.2x26.2x25.2)mm THT
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 167 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 70 A, Switching Voltage: 14VDC - Nom, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 7.2 VDC, Operate Time: 7 ms, Release Time: 2 ms, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VF7-11F12 VF7-11F12 Виробник : TE Connectivity / AMP te_VF7-datasheet.pdf Automotive Relays SPST 12VDC PCB
на замовлення 990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
VF7-11F12 VF7-11F12 Виробник : TE Connectivity eng_ds_v23134-x0000-a002_f.pdf Power Relay 12VDC 240A SPST-NO(26.2x26.2x25.2)mm THT
на замовлення 9 шт:
Мінімальне замовлення: 6
на замовлення 221 шт:
Мінімальне замовлення: 6
товару немає в наявності
товару немає в наявності
VF7-11F12 VF7-11F12 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays product-1-1393302-3.datasheet.pdf Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 167 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 70 A
Switching Voltage: 14VDC - Nom
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 7.2 VDC