W33-S2N1Q-20
W33-S2N1Q-20 TE Connectivity / AMP
NG_DS_1308242_W33_0905-713078.pdf
Виробник: TE Connectivity / AMP
Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER THERMAL
на замовлення 101 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC.
Інші пропозиції W33-S2N1Q-20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 49 шт:
W33-S2N1Q-20 W33-S2N1Q-20 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_W33&DocType=DS&DocLang=English Description: CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC