W51-A121B1-10
W51-A121B1-10 TE Connectivity
engds1308242w510121.pdf
Виробник: TE Connectivity
Circuit Breaker Thermal 1Pole 10A 125VAC
на замовлення 2200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - POTTER&BRUMFIELD - W51-A121B1-10 - CIRCUIT BREAKER, THERMAL, 1P, 125V, 10A, tariffCode: 85363010, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: Y-EX, Nennstrom: 10A, Nennspannung V AC: 125V, Nennspannung, V DC: 50V, euEccn: NLR, Polzahl: 1 Pole, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Schutzschaltermontage: Panel, usEccn: EAR99, Produktpalette: W51 Series.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W51-A121B1-10 W51-A121B1-10 Виробник : TE Connectivity engds1308242w510121.pdf Circuit Breaker Thermal 1Pole 10A 125VAC
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
W51-A121B1-10 W51-A121B1-10 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_W51&DocType=DS&DocLang=English Description: CIR BRKR THRM 10A 125VAC 50VDC
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 10A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: Red
Actuator Type: Rocker
Breaker Type: Thermal
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 50 V
Number of Poles: 1
на замовлення 289 шт:
W51-A121B1-10 W51-A121B1-10 Виробник : TE CONNECTIVITY - POTTER&BRUMFIELD 2252578.pdf Description: TE CONNECTIVITY - POTTER&BRUMFIELD - W51-A121B1-10 - CIRCUIT BREAKER, THERMAL, 1P, 125V, 10A
tariffCode: 85363010
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: Y-EX
Nennstrom: 10A
Nennspannung V AC: 125V
Nennspannung, V DC: 50V
euEccn: NLR
Polzahl: 1 Pole
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Schutzschaltermontage: Panel
usEccn: EAR99
Produktpalette: W51 Series
на замовлення 194 шт:
Мінімальне замовлення: 3
Мінімальне замовлення: 2
W51-A121B1-10 W51-A121B1-10 Виробник : TE Connectivity / P&B ENG_DS_1308242_W51_A.pdf Circuit Breakers 10A RCKR ACT RED ILL
на замовлення 744 шт:
на замовлення 10 шт: