W51-A122B1-10
W51-A122B1-10 TE Connectivity
engds1308242w510121.pdf
Виробник: TE Connectivity
Circuit Breaker Thermal 1Pole 10A 250VAC
на замовлення 364 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W51-A122B1-10 - CIRCUIT BREAKER, THERMAL, 1P, 250V, 10A, tariffCode: 85361010, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: Y-EX, Nennstrom: 10A, Nennspannung V AC: 250VAC, Anzahl der Pole: 1 Pole, Nennspannung, V DC: 50VDC, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Schutzschaltermontage: Panel, usEccn: EAR99, Produktpalette: W51 Series, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W51-A122B1-10 W51-A122B1-10 Виробник : TE Connectivity engds1308242w510121.pdf Circuit Breaker Thermal 1Pole 10A 250VAC
на замовлення 61 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
Мінімальне замовлення: 38
на замовлення 364 шт:
Мінімальне замовлення: 2
W51-A122B1-10 W51-A122B1-10 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_W51&DocType=DS&DocLang=English Description: CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 10A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: Red
Actuator Type: Rocker
Breaker Type: Thermal
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 50 V
Number of Poles: 1
W51-A122B1-10 W51-A122B1-10 Виробник : TE Connectivity / P&B DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_W51&DocType=DS&DocLang=English Circuit Breakers 10A RCKR ACT RED ILL
на замовлення 536 шт:
W51-A122B1-10 W51-A122B1-10 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_W51&DocType=DS&DocLang=English Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W51-A122B1-10 - CIRCUIT BREAKER, THERMAL, 1P, 250V, 10A
tariffCode: 85361010
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: Y-EX
Nennstrom: 10A
Nennspannung V AC: 250VAC
Anzahl der Pole: 1 Pole
Nennspannung, V DC: 50VDC
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Schutzschaltermontage: Panel
usEccn: EAR99
Produktpalette: W51 Series
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 8 шт:
товару немає в наявності