W51-A122B1-20
W51-A122B1-20 TE Connectivity / P&B
ENG_DS_1308242_W51_A.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
Circuit Breakers 20A RCKR ACT RED ILL
на замовлення 889 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 20A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: Red, Actuator Type: Rocker, Breaker Type: Thermal, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 50 V, Number of Poles: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W51-A122B1-20 W51-A122B1-20 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_W51&DocType=DS&DocLang=English Description: CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 20A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: Red
Actuator Type: Rocker
Breaker Type: Thermal
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 50 V