W51-A152A1-15
W51-A152A1-15 TE Connectivity
engds1308242w510121.pdf
Виробник: TE Connectivity
Circuit Breaker Thermal 1Pole 15A 250VAC
на замовлення 890 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 15A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Rocker, Breaker Type: Thermal, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 50 V, Number of Poles: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W51-A152A1-15 W51-A152A1-15 Виробник : TE Connectivity / P&B DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_W51&DocType=DS&DocLang=English Circuit Breakers 15A RCKR ACT NON-ILL
на замовлення 1670 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
W51-A152A1-15 W51-A152A1-15 Виробник : TE Connectivity engds1308242w510121.pdf Circuit Breaker Thermal 1Pole 15A 250VAC
на замовлення 895 шт:
Мінімальне замовлення: 35
W51-A152A1-15 W51-A152A1-15 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_W51&DocType=DS&DocLang=English Description: CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 15A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Rocker
Breaker Type: Thermal
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 50 V
Number of Poles: 1
товару немає в наявності
товару немає в наявності