W51-A161A1-15
W51-A161A1-15 TE Connectivity
engds1308242w510121.pdf
Виробник: TE Connectivity
Circuit Breaker Thermal 1Pole 15A 125VAC
на замовлення 950 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - POTTER&BRUMFIELD - W51-A161A1-15 - THERMAL CKT BREAKER, 15A, 1P, PANEL, tariffCode: 85362010, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 15A, Nennspannung V AC: 125V, Nennspannung, V DC: 50V, euEccn: NLR, Polzahl: 1 Pole, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Schutzschaltermontage: Panel, usEccn: EAR99, Produktpalette: W51 Series.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W51-A161A1-15 W51-A161A1-15 Виробник : TE Connectivity / P&B ENG_DS_1308242_W51_0121.pdf Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER THERMAL 15A RED
на замовлення 1072 шт:
Кількість Ціна
W51-A161A1-15 W51-A161A1-15 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays product-2-1423673-3.datasheet.pdf Description: CIR BRKR THRM 15A 125VAC 50VDC
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 15A
Breaker Type: Thermal
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 50 V
Number of Poles: 1
на замовлення 735 шт:
W51-A161A1-15 W51-A161A1-15 Виробник : TE CONNECTIVITY - POTTER&BRUMFIELD 3708707.pdf Description: TE CONNECTIVITY - POTTER&BRUMFIELD - W51-A161A1-15 - THERMAL CKT BREAKER, 15A, 1P, PANEL
tariffCode: 85362010
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 15A
Nennspannung V AC: 125V
Nennspannung, V DC: 50V
euEccn: NLR
Polzahl: 1 Pole
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Schutzschaltermontage: Panel
usEccn: EAR99
Produktpalette: W51 Series
на замовлення 722 шт:
W51-A161A1-15 W51-A161A1-15 Виробник : TE Connectivity engds1308242w510121.pdf Circuit Breaker Thermal 1Pole 15A 125VAC