Технічний опис W54-XB1A4A10-25 TE Connectivity
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W54-XB1A4A10-25 - CIRCUIT BREAKER, THERMAL, 1P, 250V, 25A, tariffCode: 85363030, productTraceability: No, rohsCompliant: Y-EX, Nennstrom: 25A, Nennspannung V AC: 250V, Nennspannung, V DC: 50V, euEccn: NLR, Polzahl: 1 Pole, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Schutzschaltermontage: Panel, usEccn: EAR99, Produktpalette: W54 Series.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Circuit Breaker Thermal 1Pole 25A 250VAC |
на замовлення 232 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
W54-XB1A4A10-25 | Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
Description: CIR BRKR THRM 25A 250VACPackaging: Tray Current Rating (Amps): 25A Mounting Type: Panel Mount Actuator Type: Push to Reset Breaker Type: Thermal Part Status: Active Voltage Rating - AC: 250 V Number of Poles: 1 |
на замовлення 1408 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
W54-XB1A4A10-25 | Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY |
W54-XB1A4A10-25 | Виробник : TE Connectivity / P&B |
Circuit Breakers 25A PUSH TO RESET |
товару немає в наявності |