W54-XD1A6A13-25
W54-XD1A6A13-25 TE Connectivity
ddecontrolleractionsrchrtrvdocnm1308242_w54doctypedsdoclan.pdf
Виробник: TE Connectivity
Circuit Breaker Thermal 1Pole 25A 250VAC
на замовлення 4987 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 46
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W54-XD1A6A13-25 W54-XD1A6A13-25 Виробник : TE Connectivity ddecontrolleractionsrchrtrvdocnm1308242_w54doctypedsdoclan.pdf Circuit Breaker Thermal 1Pole 25A 250VAC