W57-XB1A7A10-15
W57-XB1A7A10-15 TE Connectivity
4710374263573610447103738641629128eng_ds_1308242_w57_0415.pdf
Виробник: TE Connectivity
Circuit Breaker Thermal 1Pole 15A 250VAC
на замовлення 286 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 201
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W57-XB1A7A10-15 - Thermischer Schutzschalter, Drücken für Reset, W57 Series, 15 A, 1-polig, 50 V, 250 V, Panel, tariffCode: 85363010, productTraceability: No, rohsCompliant: Y-EX, Nennstrom: 15A, Nennspannung V AC: 250V, Nennspannung, V DC: 50V, euEccn: NLR, Polzahl: 1-polig, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Schutzschaltermontage: Panel, usEccn: EAR99, Produktpalette: W57 Series, SVHC: Cadmium (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W57-XB1A7A10-15 W57-XB1A7A10-15 Виробник : TE Connectivity 4710374263573610447103738641629128eng_ds_1308242_w57_0415.pdf Circuit Breaker Thermal 1Pole 15A 250VAC
на замовлення 286 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 640 шт:
Мінімальне замовлення: 37
W57-XB1A7A10-15 W57-XB1A7A10-15 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_W57&DocType=DS&DocLang=English Description: CIR BRKR THRM 15A 250VAC
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 15A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Push to Reset
Breaker Type: Thermal
Voltage Rating - AC: 250 V
Number of Poles: 1
W57-XB1A7A10-15 W57-XB1A7A10-15 Виробник : TE Connectivity / P&B DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_W57&DocType=DS&DocLang=English Circuit Breakers 15A PUSH TO RESET
на замовлення 406 шт:
W57-XB1A7A10-15 W57-XB1A7A10-15 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY 2917187.pdf Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W57-XB1A7A10-15 - Thermischer Schutzschalter, Drücken für Reset, W57 Series, 15 A, 1-polig, 50 V, 250 V, Panel
tariffCode: 85363010
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
Nennstrom: 15A
Nennspannung V AC: 250V
Nennspannung, V DC: 50V
euEccn: NLR
Polzahl: 1-polig
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Schutzschaltermontage: Panel
usEccn: EAR99
Produktpalette: W57 Series
SVHC: Cadmium (27-Jun-2024)
на замовлення 800 шт:
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності