W58-XC4C12A-20
W58-XC4C12A-20 TE Connectivity
445458036702545ddetrolleractionshowdocdociddatasheet7f130824.pdf
Виробник: TE Connectivity
Circuit Breaker Thermal 1Pole 20A 250VAC/50VDC
на замовлення 108 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 33
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W58-XC4C12A-20 - CIRCUIT BREAKER, THERMAL, 1P, 250V, 20A, tariffCode: 85339000, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 20A, Nennspannung V AC: 250V, Nennspannung, V DC: 50V, euEccn: NLR, Polzahl: 1 Pole, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Schutzschaltermontage: Panel, usEccn: EAR99, Produktpalette: W58 Series.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W58-XC4C12A-20 W58-XC4C12A-20 Виробник : TE Connectivity 445458036702545ddetrolleractionshowdocdociddatasheet7f130824.pdf Circuit Breaker Thermal 1Pole 20A 250VAC/50VDC
на замовлення 108 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 465 шт:
Мінімальне замовлення: 21
на замовлення 452 шт:
Мінімальне замовлення: 18
W58-XC4C12A-20 W58-XC4C12A-20 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_W58_0510-1544361.pdf Circuit Breakers 20A PUSH TO RESET ST
на замовлення 282 шт:
на замовлення 452 шт:
W58-XC4C12A-20 W58-XC4C12A-20 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_W58&DocType=DS&DocLang=English Description: CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 20A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Push to Reset
Breaker Type: Thermal
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 50 V
Number of Poles: 1
W58-XC4C12A-20 W58-XC4C12A-20 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY 592343.pdf Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W58-XC4C12A-20 - CIRCUIT BREAKER, THERMAL, 1P, 250V, 20A
tariffCode: 85339000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 20A
Nennspannung V AC: 250V
Nennspannung, V DC: 50V
euEccn: NLR
Polzahl: 1 Pole