W67-X2Q52-25
W67-X2Q52-25 TE Connectivity / AMP
NG_DS_1308242_w6w9_1115-714289.pdf
Виробник: TE Connectivity / AMP
Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER SWITCH 25A WH
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 25A 65VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 25A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - DC: 65 V, Number of Poles: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W67-X2Q52-25 W67-X2Q52-25 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays product-8-1393252-5.datasheet.pdf Description: CIR BRKR MAG-HYDR 25A 65VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 25A
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 65 V
Number of Poles: 1
на замовлення 146 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
W67-X2Q52-25 W67-X2Q52-25 Виробник : TE Connectivity eng_ds_1308242_w6w9_a1.pdf Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 25A 65VDC