W68-X2Q12-12
W68-X2Q12-12 TE Connectivity
eng_ds_1308242_w6w9_a1.pdf
Виробник: TE Connectivity
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 2Pole 12A 277VAC
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції W68-X2Q12-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W68-X2Q12-12 W68-X2Q12-12 Виробник : TE Connectivity eng_ds_1308242_w6w9_a1.pdf Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 2Pole 12A 277VAC
товару немає в наявності