W68-X2Q12-15V
W68-X2Q12-15V TE Connectivity / P&B
ENG_DS_1308242_w6w9_A1.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER SWITCH 15A WH
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 2Pole 15A 250VAC/415VAC/240VAC.
Інші пропозиції W68-X2Q12-15V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W68-X2Q12-15V W68-X2Q12-15V Виробник : TE Connectivity eng_ds_1308242_w6w9_a1.pdf Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 2Pole 15A 250VAC/415VAC/240VAC
товару немає в наявності
товару немає в наявності
W68-X2Q12-15V Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_w6w9&DocType=DS&DocLang=English Description: CIR BRKR MAG-HYDR 15A 415VAC