W91-X112-40
W91-X112-40 TE Connectivity / P&B
ENG_DS_1308242_w6w9_A1.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER SWITCH 40A BLK
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 40A 277VAC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 40A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 277 V, Number of Poles: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W91-X112-40 W91-X112-40 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays product-2-1393254-9.datasheet.pdf Description: CIR BRKR MAG-HYDR 40A 277VAC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 40A
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 277 V
Number of Poles: 1
на замовлення 142 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
W91-X112-40 W91-X112-40 Виробник : TE Connectivity eng_ds_1308242_w6w9_0310.pdf Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 40A 277VAC