W91-X112-50
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_w6w9&DocType=DS&DocLang=English
Код товару: 214211
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Пасивні компоненти > Перемикачі, тумблери
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W91-X112-50 W91-X112-50 Виробник : TE Connectivity eng_ds_1308242_w6w9_a1.pdf Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 50A 277VAC
на замовлення 428 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
W91-X112-50 W91-X112-50 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_w6w9&DocType=DS&DocLang=English Description: CIR BRKR MAG-HYDR 50A 277VAC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 50A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 277 V
Number of Poles: 1
W91-X112-50 W91-X112-50 Виробник : TE Connectivity / P&B ENG_DS_1308242_w6w9_A1.pdf Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER SWITCH 50A BLK