W91-X152-10
W91-X152-10 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
product-4-1393254-2.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 10A 65VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 10A
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 65 V
Number of Poles: 1
на замовлення 142 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 10A 65VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 10A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - DC: 65 V, Number of Poles: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W91-X152-10 W91-X152-10 Виробник : TE Connectivity eng_ds_1308242_w6w9_0310.pdf Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 10A 65VDC
на замовлення 89 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
W91-X152-10 W91-X152-10 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_w6w9_1115-720017.pdf Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER SWITCH 10A BLK