W92-X112-50
W92-X112-50 TE Connectivity
eng_ds_1308242_w6w9_a1.pdf
Виробник: TE Connectivity
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 2Pole 50A 277VAC
на замовлення 543 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W92-X112-50 - CIRCUIT BREAKER, HYDROMAGNETIC, 2P, 277V, 50A, tariffCode: 85361010, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Spannungsfestigkeit: 1.5kV, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 50A, euEccn: NLR, Polzahl: 2 Pole, Ausschaltvermögen: 5kA, hazardous: false, Auslösezeit: 20s, rohsPhthalatesCompliant: YES, AC-Eingangsspannung: 277V, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99, Produktpalette: W9 Series.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W92-X112-50 W92-X112-50 Виробник : TE Connectivity eng_ds_1308242_w6w9_a1.pdf Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 2Pole 50A 277VAC
на замовлення 4716 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 197 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 22 шт:
Мінімальне замовлення: 2
W92-X112-50 W92-X112-50 Виробник : TE Connectivity / P&B ENG_DS_1308242_w6w9_A1.pdf Circuit Breakers 50A 2 POLE 2 TOGGLE
на замовлення 10 шт:
W92-X112-50 W92-X112-50 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_w6w9&DocType=DS&DocLang=English Description: CIR BRKR MAG-HYDR 50A 277VAC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 50A
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 277 V
Number of Poles: 2
W92-X112-50 W92-X112-50 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY 2004011.pdf Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W92-X112-50 - CIRCUIT BREAKER, HYDROMAGNETIC, 2P, 277V, 50A
tariffCode: 85361010
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Spannungsfestigkeit: 1.5kV
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 50A
euEccn: NLR
Polzahl: 2 Pole
Ausschaltvermögen: 5kA
hazardous: false
Auslösezeit: 20s
rohsPhthalatesCompliant: YES
AC-Eingangsspannung: 277V
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produktpalette: W9 Series
на замовлення 18 шт:
товару немає в наявності