W93-X112-25
W93-X112-25 TE Connectivity
eng_ds_1308242_w6w9_a1.pdf
Виробник: TE Connectivity
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 3Pole 25A 277VAC
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W93-X112-25 - CIRCUIT BREAKER, HYDROMAGNETIC, 3P, 277V, 25A, tariffCode: 85362010, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Spannungsfestigkeit: 1.5, rohsCompliant: YES, Nennstrom: 25, Anzahl der Pole: 3 Pole, euEccn: NLR, Ausschaltvermögen: 5, hazardous: false, Auslösezeit: 20, rohsPhthalatesCompliant: YES, AC-Eingangsspannung: 277, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99, Produktpalette: W9 Series, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W93-X112-25 W93-X112-25 Виробник : TE Connectivity eng_ds_1308242_w6w9_a1.pdf Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 3Pole 25A 277VAC
на замовлення 492 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
W93-X112-25 W93-X112-25 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY 2004011.pdf Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - W93-X112-25 - CIRCUIT BREAKER, HYDROMAGNETIC, 3P, 277V, 25A
tariffCode: 85362010
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Spannungsfestigkeit: 1.5
rohsCompliant: YES
Nennstrom: 25
Anzahl der Pole: 3 Pole
euEccn: NLR
Ausschaltvermögen: 5
hazardous: false
Auslösezeit: 20
rohsPhthalatesCompliant: YES
AC-Eingangsspannung: 277
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produktpalette: W9 Series
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1 шт:
на замовлення 1 шт:
W93-X112-25 W93-X112-25 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_w6w9_1115-719852.pdf Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER SWITCH 25A BLK
на замовлення 27 шт:
W93-X112-25 W93-X112-25 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_w6w9&DocType=DS&DocLang=English Description: CIR BRKR MAG-HYDR 25A 277VAC
на замовлення 26 шт: